Coach

Hana Bartošová – « Coach »

řediteka a umělecká vedoucí

Hana je ředitelkou a uměleckou vedoucí taneční školy. V dětství se věnovala sportovní gymnastice. Po zranění ukončila gymnastickou dráhu a začala se věnovat tanci. Jako členka tanečního klubu JATAK Jablonec nad Nisou pod vedením tanečního mistra Rudolfa Brzobohatého získala mnoho tanečních ocenění. Vystupovala v televizních pořadech nejen u nás, ale i v zahraničí.

Svoji taneční kariéru ukončila po založení rodiny. K tanci se opět vrátila v roce 1991, kdy založila vlastní taneční školu. V dnešní době jsou členové taneční školy malí tanečníci od 3 let do dospěláků.

Taneční vzdělání získala na konzervatoři Jaroslava Ježka a studiem na vzdělávacím kurzu se ziskem státního Certifikátu Trenér tanečních disciplín II. třídy.

Za svoji dlouholetou kariéru trenérky a choreografky získala ocenění své práce v podobě medailových umístění svých svěřenců na domácím i mezinárodním poli. Stala se porotkyní I. třídy ČMTO, manažerkou vzdělávání Českomoravské taneční organizace i Czech dance organization. V současné době je také obchodní ředitelkou společnosti ATVA – vzdělávací centrum. Díky svým dlouholetým zkušenostem se zaměřuje na přípravu vzdělávacích programů a vzdělávání tanečních lektorů a trenérů. Je členkou Oborového týmu Fondu dalšího vzdělávání, příspěvkové organizace Ministerstva práce a sociálních věcí.