Bany

Bany1_min

Honza « Bany » Bartoš

Styly: Street, Hip hop, New style, House dance, Hype, Old school

Úspěchy: VICEMISTR SVĚTA, MISTR ČR, FINALISTA EVRPOSKÝCH I SVĚTOVÝCH ŠAMPIONÁTŮ

BIOGRAFIE

Narodil se 26. 6. 1987 v Hradci Králové. Dětství však prožil již v Praze. K tanci ho dostala jeho matka, zároveň majitelka jeho mateřské taneční školy. S tancem začínal již v dětství v taneční škole Pohyb Praha, dnes hb Dance. Postupem času šly všechny ostatní aktivity bokem. Dříve se věnoval stylu disco dance, kde získal několik českých i zahraničních mistrovských titulů. Pak mu došlo, že to nebude a správná cesta vzhledem ke svému hudebnímu vkusu a celkovému vnímání světa. Proto tedy v roce 2009 spolu s Tomášem Smičkou vytvořil crew  “Brotherz territory”, která dodnes působí, zároveň jako hip hopová složka taneční školy hb Dance. Pracuje jako profesionální tanečník, působí jako trenér a choreograf v naší taneční škole, učí v Dance Academy Prague, taneční škole Streem of dance. Specializuje se na street dance, hip hop choreo.

REFERENCE

Jako tanečník/choreograf získal se svou skupinou také titul vicemistra ČR ve street dance na BEAT STREET 2012, Mistra ČR v základní lize na Taneční skupině roku 2014.

Dále 3. místo na MČR BEAT STREET 2016 v extralize street dance dospělích.

Jako profesionální tanečník má zkušenosti s mnoha televizními pořady jako Československá Superstar 2013, Silvestr na Nově 2013, Pomozte Dětem 2014/2015, Hlas Československa 2014, Česká Miss 2014, Stardance 2013, 2015. Vystupuje v muzikálu Adéla ještě nevečeřela.

Dále pak vystoupení s Helenou Vondráčkovou, Kamilou Nývltovou, Celeste Buckingham, NOID. Tančil na akcích Fed cup 2013, Davis cup 2013, představení Nissan Nismo.

VZDĚLÁNÍ

– Movement Lifestyle (LA), Debbie Reynolds (LA), Millenium dance complex (LA), EDGE pac (LA)

– mnoho workshopů v ČR s českými i zahraničními lektory

Je držitelem certifikátu „Lektor tanečních disciplín.“